Miód w słoiku

Oferta hurtowa miodów naturalnych

Decydując się na miód hurtowo, należy koniecznie zainwestować w produkty z zaufanego źródła. Wtedy otrzyma się najwyższej jakości produkt wyróżniający się doskonałym smakiem i zapachem. Hurtownia miodu prowadzona przez nasze gospodarstwo pasieczne od wielu lat cieszy się świetną opinią szerokiego grona klientów. Nic dziwnego – oferujemy pyszne i w pełni naturalne produkty. Zadbamy o bezpieczną sprzedaż hurtową miodu – stacjonarną i online.

Sprzedaż hurtowa miodu

Nasza oferta hurtowa miodu jest niezwykle bogata i uwzględnia potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Przede wszystkim oferujemy ekologiczne produkty, które są wykonane z udziałem polskich, zdrowych pszczół. Dbamy o doskonałą kondycję naszych pracowitych przyjaciół na co dzień eksploatujących zielone, malownicze tereny zachodniopomorskiego Dalkowa. Dzięki temu w hurtowni miodu proponujemy zdrowe produkty wspierające witalność, które są bogate w witaminy i odżywcze składniki.

Nasz polski miód w sprzedaży hurtowej to korzystna propozycja dla tych klientów, którzy cenią sobie najwyższą jakość towarów. Pomożemy w wyborze produktów, gdyż każdy z nich wyróżnia się innym, niebanalnym smakiem.

Nasze propozycje miodów w hurtowej sprzedaży

Lipowy, wrzosowy, leśny, gryczany czy spadziowy miód? Hurtem oferujemy bogatą gamę leczniczych produktów pochodzących z nektaru lub spadzi. Zapewniamy również hurtową sprzedaż miodu malinowego o przyjemnej nutce owocowego aromatu. Wszystkie wyroby wyróżnia głębia naturalnego, głębokiego i niepowtarzalnego smaku. Każdy miód z naszej hurtowni to remedium na lepszą odporność, witalność i doskonałe samopoczucie.

Ekologiczne miody hurtem sprzedajemy w cenie atrakcyjnej dla klienta. Zapraszamy!

Zadzwoń

Jesteśmy dostępni codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Odbiór na miejscu

Zapraszamy do naszej pasieki po odbiór osobisty zakupionych miodów

Dalkowo 3A, 78-425 Dalkowo

Koszyk